Livechatoo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: English
eu: Ingelesa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Czech
eu: Txekiera

en: German
eu: Alemanera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Slovak
eu: Eslovakiera
