Livechatoo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: English
gl: Inglés

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: German
gl: Alemán

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Slovak
gl: Eslovaco
