Livechatoo (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: English
hr: Engleski

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Czech
hr: Češki

en: German
hr: Njemački

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Slovak
hr: Slovački
