Livechatoo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: English
it: Inglese

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Czech
it: Ceco

en: German
it: Tedesco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Slovak
it: Slovacco
