Livechatoo (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: English
ka: ინგლისური

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Czech
ka: ჩეხური

en: German
ka: გერმანული

en: Hungarian
ka: უნგრული
