Livechatoo (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: English
kk: Ағылшын

en: Czech
kk: Чех

en: German
kk: Неміс

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Slovak
kk: Словактық
