Livechatoo (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Czech
km: ឆេក

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី
