Livechatoo (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Czech
ku: چیکی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی
