Livechatoo (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Czech
my: ချက်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်
