Livechatoo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: English
oc: Anglés

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Czech
oc: Chèc

en: German
oc: Alemand

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Slovak
oc: Eslovac
