Livechatoo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Czech
sk: Čeština

en: German
sk: Nemčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Slovak
sk: Slovenčina
