Livechatoo (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: English
sq: Anglisht

en: Czech
sq: Çekisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Slovak
sq: Sllovake
