Livechatoo (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: English
sv: Engelska

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: German
sv: Tyska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Slovak
sv: Slovakiska
