Livechatoo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Czech
ug: چح تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى
