Livechatoo (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: English
ur: انگریزی

en: Czech
ur: چیک

en: German
ur: جرمن

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Slovak
ur: سلاواکی
