Livechatoo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: English
be: Ангельская

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Czech
be: Чэшская

en: German
be: Нямецкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Slovak
be: Славацкая
