Livechatoo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: English
bg: Английски

en: Right
bg: Дясно

en: Czech
bg: Чешки

en: German
bg: Немски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Slovak
bg: Словашки
