Livechatoo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: Czech
cs: Česky

en: German
cs: Německy

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Slovak
cs: Slovensky
