Livechatoo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: German
cy: Almaeneg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Slovak
cy: Slofaceg
