Livechatoo (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: English
de: Englisch

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Czech
de: Tschechisch

en: German
de: Deutsch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Slovak
de: Slowakisch
