Livechatoo (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: English
es: Inglés

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Czech
es: Checo

en: German
es: Alemán

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Slovak
es: Eslovaco
