Livechatoo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Slovak
et: Slovaki keel
