Livechatoo (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: English
fa: انگلیسی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Czech
fa: چک

en: German
fa: آلمانی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Slovak
fa: اسلواکیایی
