Livechatoo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: English
fi: englanti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Czech
fi: tšekki

en: German
fi: saksa

en: Hungarian
fi: unkari

en: Slovak
fi: slovakki
