Livechatoo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: English
fr: Anglais

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Czech
fr: Tchèque

en: German
fr: Allemand

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Slovak
fr: Slovaque
