Livechatoo (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: English
he: אנגלית

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Czech
he: צ'כית

en: German
he: גרמנית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Slovak
he: סלובקית
