Livechatoo (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: English
hy: Անգլերեն

en: Left
hy: Ձախ

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն
