Livechatoo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: English
is: Enska

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Czech
is: Tékkneska

en: German
is: Þýska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Slovak
is: Slóvenska
