Livechatoo (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: English
jv: Basa Inggris

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Slovak
jv: Slowakia
