Livechatoo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: English
lv: Angļu

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Czech
lv: Čehu

en: German
lv: Vācu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Slovak
lv: Slovāku
