Livechatoo (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്
