Livechatoo (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Czech
ne: चेक

en: German
ne: जर्मन

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Slovak
ne: स्लोवाक
