Livechatoo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: English
nl: Engels

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: German
nl: Duits

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Slovak
nl: Slowaaks
