Livechatoo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: German
nn: Tysk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Slovak
nn: Slovakisk
