Livechatoo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: English
pl: Angielski

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Czech
pl: Czeski

en: German
pl: Niemiecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Slovak
pl: Słowacki
