Livechatoo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: English
ro: Engleză

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Czech
ro: Cehă

en: German
ro: Germană

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Slovak
ro: Slovacă
