Livechatoo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: English
ru: Английский

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Czech
ru: Чешский

en: German
ru: Немецкий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Slovak
ru: Словацкий
