Livechatoo (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Slovak
ta: சுலொவக்
