Livechatoo (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Czech
te: చెక్

en: German
te: జర్మన్

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్
