Livechatoo (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: English
uk: Англійська

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Czech
uk: Чеська

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Slovak
uk: Словацька
