LiveDocx (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Operation
af: Operasie
