LiveDocx (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Choose a file
be: Выберыце файл
