LiveDocx (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: here
bg: Тук

en: Operation
bg: Действие

en: Choose a file
bg: Избери файл
