LiveDocx (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ
