LiveDocx (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj
