LiveDocx (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: here
ca: aquí

en: Operation
ca: Operació

en: Entity
ca: Entitat

en: Mapping
ca: Associacions

en: Services
ca: Serveis

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer
