LiveDocx (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
