LiveDocx (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: here
de: hier

en: Operation
de: Aktion

en: Entity
de: Entität

en: Mapping
de: Zuordnung

en: Services
de: Dienste

en: Template Name
de: Template-Name

en: textfield
de: textfeld

en: Variable Name
de: Variablenname

en: Choose a file
de: Datei auswählen
