LiveDocx (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Operation
eo: Operacio

en: Mapping
eo: Mapigo
