LiveDocx (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: here
eu: hemen

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
